O firmie

Firma TOMPOL powstała w 1990 roku w miejscowoścowości Borków Nowy. Od samego początku i do chwili obecnej zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem przemysłu mięsnego , gastronomii oraz sklepów spożywczych. Na życzenie Klientów indywidualnych, w październiku 2010 roku, TOMPOL uruchomił sklep internetowy.

W skład firmy TOMPOL wchodzi pięć oddziałów zamiejscowych : Kępno, Krotoszyn, Mława, Ostrów Wlkp., Przeźmierowo dzięki czemu możemy lepiej i szybciej obsłużyć naszych Klientów.

Politykę jakości realizujemy działaniami w ramach wprowadzonego w naszej spółce systemu zarządzania jakością , który spełnia wymagania normy ISO 9001: 2008 przy pełnym zaangażowaniu całego kierownictwa i udziale wszystkich pracowników .

Dla naszej firmy oznacza to :

  • spełnianie potrzeb naszych klientów oraz prowadzenie kompetentnych konsultacji i doradztwa jak również bezbłędną realizację zamówienia.
  • tworzenie wzajemnego zaufania i poszanowania wśród naszych partnerów handlowych poprzez właściwą działalność i naszą postawę.

W związku z tym :

  • każda bieżąca dostawa powinna być rekomendacją dla przyszłej współpracy
  • dokonujemy wnikliwej analizy naszych dostawców w celu dostosowania ich usług do naszych potrzeb
  • zapewniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą poprzez systematyczne szkolenia personelu
  • planujemy i dokumentujemy podejmowane działania związane z poprawą jakości.
  • utrzymanie i ciągłe doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością poprzez zaangażowanie wszystkich pracowników ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju i stabilizacji naszej firmy.

Zakład Produkcji Przypraw AGRO – SMAK powstał w 1997 roku - zajmuje się produkcją wysokiej jakości mieszanek przyprawowych i funkcjonalnych dla przemysłu mięsnego i gastronomii.

Posiadamy nowoczesną halę produkcyjną przystosowaną do standardów Unii Europejskiej, laboratorium mikrobiologiczne umożliwiające badanie surowców i wyrobów gotowych, a także laboratorium technologiczne, w którym kontrolujemy walory użytkowe mieszanek przyprawowych i środków funkcjonalnych. Pracujemy w systemie BRC 7, co zapewnia najwyższą jakość produkowanych wyrobów. Jesteśmy firmą otwartą na nowości i wszelkie sugestie naszych klientów. Prowadzimy bezpłatny serwis technologiczny u klientów. Produkujemy również wybrane asortymenty na specjalne życzenia klientów i na ich wyłączność. Wszystkie mieszanki przyprawowe i funkcjonalne powstające w naszych pracowniach przed wdrożeniem są testowane w skali półtechnicznej. Nasza kontrola jakości praktycznie wyklucza możliwość popełnienia błędu podczas procesu produkcji. Standaryzacja produktów wymaga od nas używania do produkcji surowców najwyższej jakości. AGRO-SMAK zaopatruje się w surowce do produkcji mieszanek i środków funkcjonalnych tylko u sprawdzonych producentów – liderów w swoich segmentach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl